Poznaj warsztaty dla rodziców pt. „Rodzicielstwo z Pasją”

Wychowanie młodego człowieka to dziś nie lada wyzwanie dla współczesnego rodzica. Czego mamy uczyć nasze dzieci, by w życiu dorosłym były szczęśliwe? Wykształcenie nie daje żadnej gwarancji. Nikt i nic jej dziś nie daje. Świat, w którym przyszło nam żyć sprawia, że żyjemy w dużej niepewności, w stresie i w pośpiechu. Chcielibyśmy wyposażyć nasze dzieci we wszystko, co najlepsze. Niestety, często ulegamy presji otoczenia, rywalizacji, nadaktywności, a zabieganie bardziej nas oddala od siebie niż przybliża. Czy są jakieś drogowskazy, którymi warto się kierować w wychowaniu? Czy w tej roli możemy stać się rodzicami z pasją? Zapraszam do bycia rodzicem w zgodzie z samym sobą. Zapraszam do odkrywania swojej indywidualnej ścieżki, która daje w życiu spokój i harmonię.

Stań się szczęśliwym rodzicem

„Rodzicielstwo z Pasją” to autorski cykl warsztatów dla rodziców, w trakcie którego nabędziesz umiejętności i uwolnisz swój osobisty potencjał do bycia szczęśliwym rodzicem i zadowolonym człowiekiem. Dowiesz się m.in.: jakie są atrybuty rodzica z pasją,  czym są kompetencje współczesnych rodziców, zrozumiesz trendy i rzeczywistości VUCA wpływające na rodzinę, edukację i pracę, nauczysz się komunikacji budującej poczucie własnej wartości dziecka, poznasz „instrukcję obsługi” przedszkolaka i nastolatka oraz sztukę towarzyszenia w oparciu o wartości.

Celem cyklu jest zapoznanie uczestników z trendami globalnymi, które wpływają na rodzicielstwo, edukację, pracę, sposoby życia. W trakcie warsztatów uczestnicy poznają swoje zasoby osobiste, talenty i mocne strony w roli rodzica i odkryją, gdzie leży ich wartość i pasja. Zaznajomią się również z głównymi tezami Autorki zawartymi w książce: „Pasja życia – życie z pasją. Rodzicielstwo”.


Idź do góry