25.07.2019

Autor: Anna Hildebrandt-Mrozek

„Znów piszę.
Woda na herbatę
Wygotowała się.”
William J. Higginson

 

Nadszedł czas urlopu, czas wakacji i czas na przerwę. Wyruszam w podróż, która zaowocuje nowymi pomysłami i nową energią. Będę się mogła nią podzielić. Wrażenia z niej opisuję ręcznie w moim nowym dzienniku podróżnym, który dostałam w prezencie. I oczywiście będą opublikowane. Cieszę się, bo zwykle moje zapiski robię, gdzie popadnie, a potem zbieram je wszystkie i przepisuję. A tak, będą w komplecie i ułatwią mi zadanie. Od kiedy pamiętam, piszę. To silniejsze ode mnie. Gdy mija dzień pełen wrażeń, nie usnę, dopóki tych wszystkich emocji nie przeleję na papier.

To kolejna nasza podróż w znane-nieznane. Zawsze jest coś nowego, nawet, gdy jedziesz w miejsce, które niejako oswoiłeś. Wiele się z tych podróży uczę – od ludzi, których obserwuję i od przyrody, którą się zachwycam. Podróże uczą mnie pokory. Nie jesteśmy pępkiem Wszechświata. Są ludzie i są światy, które żyją po swojemu, nawet, jeśli nam się to w głowach nie mieści. Są historie znane i te nieopowiedziane, zwykłych ludzi. Te pociągają mnie najbardziej.

Zatem jestem w podróży i ogłaszam wakacyjną przerwę na blogu, bym mogła zająć się odpoczynkiem w zgodzie z naturą. Zapraszam na nowy wpis już 5 września 2019, jak zwykle w czwartek.

Zachęcam do powrotu do moich tekstów archiwalnych. Z co-czwartkowych wpisów uzbierała się już spora garść ciekawostek ze świata makro i mikro, o rodzicielstwie, talentach, pasji, podróżach, a w każdym można znaleźć refleksję osobistą i przestrzeń dla siebie.

Życzę wszystkim moim Czytelnikom wspaniałego urlopu, prawdziwego zatrzymania, dobrego snu i czasu wolnego, który jest nam niezbędny, jak powietrze. Do zobaczenia wkrótce!

Autor: Anna Hildebrandt-Mrozek


Komentarze(0):

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Idź do góry