10.10.2019

Autor: Anna Hildebrandt-Mrozek

„Godny podziwu
Ten, kto nie pomyśli: „Życie mija”
Widząc błyskawicę.
Basho

 

Dotrzymałam słowa. Od 7 października moja książka „Pasja życia – życie z pasją. Rodzicielstwo” jest w sprzedaży! Ogromny mój osobisty sukces. Spełnienie mojego marzenia. Radość naszej Rodziny nie ma granic.

Książkę można kupić w księgarni Wydawnictwa Novae Res, w Empiku, Merlinie i w wielu innych miejscach. Szukajcie, znajdujcie, czytajcie i dzielcie się, proszę, refleksjami tu, na moim blogu.

Zrodziła się ona z pasji do życia. Żyję z pasją.  Życie mnie fascynuje. Życie zapiera mi dech w piersiach. Każdego dnia. Przeżywam je i obserwuję życie innych. A jednocześnie uczę się życia na nowo. I tak codziennie staję się Człowiekiem. Człowiekiem z pasją. Człowiekiem, który chce przeżyć swoje życie najpełniej, jak potrafi.

Dopiero potem wchodzę w różne życiowe role. Moją największą i najważniejszą rolą w życiu jest macierzyństwo. Moje dzieci są moim najgłębszym pragnieniem, które dane mi było zaspokoić. Moją misją, przed którą staję każdego dnia. Codziennie i niezmiennie. Wyzwaniem. Zawsze są pytania, zawsze są wątpliwości, bo jesteśmy ludźmi. Bo wchodzimy w relacje. A o relacje warto dbać i stale je pielęgnować. Wciąż na nowo.

W jakim celu napisałam tę książkę? Aby podziękować moim Dzieciom za dar. Dar bycia rodzicem i wolności w tej roli. Możliwości uczenia się każdego dnia pokory, milczenia i dawania wolności – ze wszystkimi jej konsekwencjami. Dar bycia z nimi dzieckiem. Dar odkrywania. Dar cieszenia się bez pamięci. Dar dzielenia.

Kochać każdego dnia od początku. Na nowo. Bez warunków.

Wychowywanie wcale nie jest proste. Uczę się tego codziennie. Przeszłam całą drogę odkrywania siebie wraz z dziećmi. Dzięki dzieciom. Dlatego ta książka to też ogromna podróż „do siebie”.

Zapraszam Cię do tej podróży i do odkrycia siebie, swoich życiowych ról i swoich pasji…

Autor: Anna Hildebrandt-Mrozek


Komentarze(0):

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Idź do góry